Українська Держава – жорсткі уроки

Українська Держава – жорсткі уроки

Погляд через 100 років! Події 26 тижнів перебування при владі в Україні останнього гетьмана Павла Скоропадського в 1918 році досі зумовлюють палкі суперечки істориків. Оперетковий гетьман чи визначний державник, німецька маріонетка чи справжній відновлювач українства?

Форматы: fb2, txt, pdf, epub, mobi
Раскажите друзьям!
Рейтинг книги:
3.0

У пропонованій праці проекту LikБез. Історичний фронт представлено спектр думок дослідників: від апологетів гетьмана до скептиків і противників. Окрім того, ми побачимо найширші кордони України, розбудову українського війська, відносини з Кримом, установлення кордону з Росією, який дуже несхожий на сучасний… Читач сам зможе оцінити постать Скоропадського, його дії та провести очевидні аналогії із сьогоденням.

Авторы: Андрій Харук, Євген Пінак, Ігор Гирич, Володимир Лободаєв, Георгій Папакін, Кирило Галушко, Сергій Громенко, Тетяна Осташко, Юрій Терещенко

Здесь можно скачать книгу «Українська Держава – жорсткі уроки» для ознакомления (бесплатный PDF фрагмент от правообладателя), почитать онлайн или купить полную электронную версию в форматах FB2, PDF, EPUB, TXT, FB3, MOBI.

Добавить отзыв о книге